Podziękowania za Międzynarodowe Targi Gołębi Pocztowych EXPOGołębie 2024

Wspaniale minęły targi EXPOGołębie 2024 w Katowicach, a my dziękujemy Wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko. Wasze liczne przybycie i zainteresowanie naszą kolekcją sprawiły nam ogromną radość i satysfakcję z naszej pracy. Jest to dla nas wielkie wyróżnienie widzieć, jak nasze nowe projekty zostały przyjęte z uznaniem.

Chcemy wyrazić głęboką wdzięczność za wszystkie pozytywne reakcje i opinie, które otrzymaliśmy od Was podczas targów. Wasze wsparcie i zaangażowanie napędzają nas do dalszej pracy i tworzenia jeszcze lepszych kolekcji. Każdy komentarz i sugestia są dla nas niezwykle cenne i inspirują nas do dalszego rozwoju.

W związku z tym, serdecznie zapraszamy Was do składania zamówień zarówno w naszym sklepie stacjonarnym, jak i na naszej platformie online. Nasza ekipa jest gotowa, by sprostać Waszym oczekiwaniom i zapewnić Wam najlepsze doświadczenie zakupowe. Dziękujemy jeszcze raz za Wasze wsparcie i do zobaczenia na kolejnych targach!Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło