Medale

Mistrzowskie odznaczenia to nie tylko ukoronowanie sportowego sukcesu, ale także ważnych czy przełomowych wydarzeń w historii. Chociaż najczęściej kojarzymy jest z zawodami sportowymi, to przecież są one nadawane również bohaterom wojennym czy ważnym osobistościom. Medale okolicznościowe można także wręczyć lokalnym bohaterom. Takich okazji może być sporo, ale u nas znajdą Państwo na pewno najlepsze rozwiązania.

Dekoracja na podium

Medale sportowe to ważny element dekoracji sportowców. Kruszec czy kolor odpowiada zajętemu miejscu. Najcenniejszy medal sportowy - złoty - zdobywa najlepszy. Srebro zarezerwowane jest drugiemu miejscu na podium. Brąz otrzymuje trzeci zawodnik. W naszej ofercie znajdziecie państwo duży wybór estetycznie dopracowanych medali sportowych, świadczących o sukcesie w dziedzinie sportu. Są one ważną pamiątką, dlatego chcemy, by były starannie dopracowane. Każdy wyprodukowany przez nas egzemplarz medalu sportowego stworzony jest z wysokiej jakości materiałów w kolorze złota, srebra i brązu.

Dwie strony medalu

Jest wiele okazji, w których możemy uhonorować kogoś medalem okolicznościowym. Proponujemy bardzo duży wybór nagród uniwersalnych, w różnych rozmiarach, na których może pojawić się grawerunek dowolnej treści, z przodu bądź z tyłu. Wśród okoliczności, które warto upamiętnić odznaczeniem, znajdują się ważne rocznice czy jubileusze. Projekty przygotowujemy samodzielnie, inspirując się aktualnymi wydarzeniami. Ważne okoliczności i okazje wymagają odpowiedniej oprawy. Medal okolicznościowy sprawdzi się świetnie w rodzaju nagrody, ale także jako prezent dla kogoś bliskiego.

Medale sportowe

Nasza oferta nie byłaby pełna, gdybyśmy nie zaproponowali medali sportowych. Wśród nich posiadamy gotowe, inspirowane wieloma dyscyplinami, od piłki nożnej po wędkarstwo. Tworzymy niezwykłe odznaczenia. Docenią Państwo unikalność każdego produktu, tworzonego przez nas ze szczególną dbałością o detale. Proponujemy wiele modeli, między innymi grube z emaliowanymi elementami, warianty 2D i 3D oraz kunsztownie odlewane wzory przestrzenne. Zadbaliśmy o detale w żłobieniach, rzeźbienia i grawerunki. Sprzedajemy także odpowiednie wstążki do zawieszenia nagrody na szyi. Zaprezentuje się ona równie pięknie w jednym z naszych eleganckich etui.

Jest 205 produktów.

Pokazano 1-20 z 205 pozycji

Aktywne filtry

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło