Puchary

Efektowna wystawa zdobytych pucharów sportowych i trofeów to powód do dumy dla właściciela. Każde trofeum sportowe stanowi cenną pamiątkę ważnych życiowych osiągnięć. Jest również oznaką zwycięstwa i odniesionego sukcesu. Chcemy, by były one pamiątką na lata. Proponowane przez nas modele pucharów sportowych zostały wyprodukowane z dobrych jakościowo materiałów, tak, by mogły cieszyć oko przez długi czas. Rozumiemy sentymentalny charakter trofeów sportowych, dlatego dbamy o ich estetykę i staranność wykończenia. Puchary powinny być piękne, tak jak wspomnienia, które przywołują.

Autorskie projekty

Wykonujemy nie tylko trofea sportowe, ale także uniwersalne. Projekty pucharów są naszego autorstwa bądź realizacją pomysłu Klienta. Inspirujemy się przede wszystkim dziedziną związaną z nagrodą, ale także współczesnymi trendami. Stworzymy dla państwa trofea w dowolnym rozmiarze i w dowolnej formie. By wzmocnić walory estetyczne zdarza nam się sięgać po kolorowe rozwiązania. Dzięki odpowiedniemu grawerunkowi na płytce lub bezpośrednio na pucharze informujemy o rodzaju wyróżnienia oraz dacie i miejscu jego zdobycia.

Każdy sukces się liczy

Nawet najmniejsze wydarzenia sportowe wymagają uhonorowania zwycięzców. Puchary sportowe są sprawdzonym rozwiązaniem o szczególnym znaczeniu, nadającym wydarzeniu prestiżowego charakteru. Dlatego też nasze propozycje trofeów i pucharów sportowych są wykonane w sposób elegancki i efektowny. Wykonujemy zlecenia trofeów sportowych pojedyncze, jak i całych partii. Zdajemy sobie sprawę, jak wiele rodzajów rozgrywek odbywa się każdego dnia. Dbamy o to, by każdy Klient mógł znaleźć idealną nagrodę, którą wręczy zwycięzcy dowolnych tematycznie rozgrywek. Chcemy, by każdy, niezależnie od wielkości osiągnięcia i dyscypliny, mógł świętować swój dzień i wspominać go patrząc w przyszłości na nasz puchar.

Nagroda dla każdego zwycięzcy

Budżet szkolnych zawodów różni się niewątpliwie od budżetu imprezy ogólnokrajowej. Wprowadziliśmy więc kategorie trofeów ze względu na użyte do produkcji materiały i ich koszt. Najdroższym wyborem jest indywidualny projekt trofeum sportowego, stworzony na zamówienie - Exclusive. Trofeum zawiera indywidualną personalizację i posiada odpowiednio umieszczone na metalu logo. Dobieramy również kolorystykę pucharu, np. ze względu na zajęte miejsce, a także strukturę powierzchni. Oferujemy również standardowe wzory metalowych pucharów sportowych. Świetnym rozwiązaniem na trochę mniejsze wydarzenia lub te dla młodszych sportowców jest plastikowe trofeum sportowe. Budżet nie musi Państwa ograniczać! Każdy zasługuje na uhonorowanie starań, dlatego produkujemy także puchary sportowe w wersji plastikowej, bezpiecznej dla najmniejszych mistrzów.

Jest 215 produktów.

Pokazano 1-20 z 215 pozycji

Aktywne filtry

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło