Statuetki

W zawodach sportowych najważniejszy jest duch walki, a także rywalizacja o to, kto okaże się najlepszy. Wszystkie te czynniki nadają niezwykłej atmosfery każdej imprezie. Dlatego przy organizacji tego typu wydarzenia, warto pomyśleć o czymś, co uhonoruje najlepszych uczestników. Zwieńczeniem każdego sukcesu jest odpowiednio dostosowana nagroda. W przypadku zawodów sportowych należy przemyśleć, jaki rodzaj statuetki przygotować dla zwycięzców, ale także dla wyróżnionych. Nasza firma jest producentem i dystrybutorem artykułów okolicznościowych. Proponujemy wyroby, dzięki którym każda rywalizacja stanie się bardziej prestiżowa. Wśród oferowanych artykułów znajdują się zarówno medale, dyplomy, trofea, jak i wyjątkowe statuetki.

Trwałe pamiątki

Produkty w ofercie naszego sklepu internetowego powstają przy użyciu bardzo dobrych gatunkowo materiałów, dlatego też są trwałe i osoba, która dostanie nagrodę, będzie mogła cieszyć się z niej przez lata. Dodatkowo odznaczają się wysoką starannością wykonania, dzięki czemu doskonale się prezentują. Charakteryzują się szlachetną formą, z której każdy uhonorowany będzie zadowolony.

Dopasowana nagroda

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest dopasowanie nagrody do danej dyscypliny. Dlatego też statuetki bardzo często wyglądem nawiązują do konkretnego sportu m.in. piłki nożnej, siatkówki czy też tenisa. Mają kształt postaci, przyrządu, za pomocą którego można grać w danej dyscyplinie czy też smukłego kielicha. Ustawione są na kamiennym bądź drewnianym postumencie z umieszczoną na nim tabliczką, gdzie można wygrawerować osiągnięcie i nazwę danych zawodów sportowych. Stanowią piękną pamiątkę z niezwykłych wydarzeń, chwil ważnych dla zawodników. Mając to na uwadze, staramy się tworzyć piękne przedmioty, starannie wykonane.

Uniwersalne statuetki

W naszym sklepie znajdziesz artykuły, które można dopasować praktycznie do każdej dyscypliny sportowej. W przypadku braku odpowiedniej statuetki można też wybrać bardziej uniwersalne. Posiadamy ich szeroki wybór, aby każdy nasz klient mógł wybrać to, co uzna za najlepsze. Proponujemy je w formie postaci wraz z numerem miejsca, które zajął dany zawodnik, a także całkowicie niewiążące się ze sportem – róże, sowy czy nutki. Na każdej z tych statuetek można wygrawerować m.in. nazwę danej rywalizacji.

Staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, dlatego też na tej stronie internetowej znajdziesz różnego rodzaju statuetki. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Jest 585 produktów.

Pokazano 1-20 z 585 pozycji

Aktywne filtry

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło