Sposoby dostawy

Wysyłka kurierem DHL
Ponieważ zależy nam na ekspresowej obsłudze zamówień naszym Klientom oferujemy najszybsze możliwe sposoby dostawy. Wszystkie dostępne produkty wysyłamy maksymalnie w ciągu 24 godzin (w dni robocze) w zależności od szybkości zaksięgowania wpłaty na naszym koncie lub po zrealizowaniu płatności online. Koszt dostawy zamówionych produktów uzależniony jest od wartości zamówienia. Dla zamówień o wartości poniżej 550 zł brutto koszt wysyłki za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL to 22 zł. Zamówienia o wartości powyżej 550 zł wysyłamy na nasz koszt.
Odbiór osobisty
Mediaform - Trofea Sportowe
ul. Rzeźniczka 42A | 58-200 Dzierżoniów

Odwiedź nas osobiście - to najlepszy sposób na darmową dostawę, bez względu na wartość Twojego zamówienia. Nie ponosisz żadnych kosztów przy odbiorze towaru, a dodatkowo możesz go odebrać szybciej niż w przypadku jakiejkolwiek przesyłki.

Zamówiony towar możesz odebrać o dogodnej dla Ciebie porze, w godzinach pracy naszego biura (pn.-pt. w godz. 8:00-18:00, sobota 9:00-13:00), bez potrzeby umawiania się z kurierem, po otrzymaniu informacji od naszej obsługi o gotowości zamówienia do odbioru. Odebrać osobiście możesz zamówienia opłacone przelewem na nasz rachunek bankowy lub po skorzystaniu z przelewu internetowego. Oczywiście możesz również zapłacić gotówką na miejscu. Niestety w przypadku odbioru osobistego w siedzibie firmy nie obsługujemy płatności kartą.

Pamiętaj, że gdy tylko Twoje zamówienie będzie gotowe do odbioru osobistego, poinformujemy Cię o tym mailem lub telefonicznie. 


Sposoby płatności

W sklepie Mediaform pod adresem www.mediaform.com.pl można dokonać płatności na kilka sposobów.

1. Płatność przelewem na konto firmy Mediaform.
- Bank Zachodni WBK S.A. 42 1090 2301 0000 0005 9000 7049
W tytule przelewu należy koniecznie podać otrzymany numer zamówienia. W przypadku braku płatności na nasze konto w ciągu 5 dni roboczych, gdy wpłata nie jest widoczna, zamówienie jest anulowane.

2. Płatność przy odbiorze - w przypadku odbioru osobistego towaru w siedziby firmy Mediaform. Przy płatności w naszej siedzibie nie ma możliwości zapłaty kartą.

3. Płatność za pomocą systemu internetowego
W przypadku płatności przelewem towar zostanie wydany po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.